Pensionārs iekrīt vairākus metrus dziļā akā, taču brīnumainā kārtā izdzīvo…

0 komentāri

Kāds pensionārs ir dzimis laimes krekliņā, jo pirmdien piedzīvojis patiesi iespaidīgu kritienu daudzus metrus dziļā akā.

Vecumniekos mītošās Sarmītes tēvs pirmdienas pēcpusdienā bija nolēmis reizi par visām reizēm nolaisties pagalmā esošās akas dzīlēs, lai noskaidrotu, kādēļ pēdējā laikā namā sākušies ūdensapgādes traucējumi. Iespējams, sūkni nosprostojušas smiltis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā nu sirmais vīrs rosījies nama pagalmā, konstruējot uzparikti, ar ko nolaisties akā, bet Sarmīte devusies uz turpat blakus esošajiem kapiem. Kā tieši notikusi nelaime, kundze nezina, vien atceras, ka kādā mirklī izdzirdējusi skaļu brīkšķi no akas puses un saucienu pēc palīdzības.

Saprotot, ka pašu spēkiem palīdzēt opītim nevarēs, Sarmīte un viņas māsas dēls steiguši zvanīt glābējiem. Tā kā vietējais ugunsdzēsēju depo ir vien pārsimts metru attālumā, pirmie palīgi ieradušies jau visai drīz.

Foto:

Tā nu ievainotajam vīrietim, radinieku un glābēju uzmundrinātam, nācās vēl kādu brīdi pavadīt akā, līdz ieradās vīri, kuri mācīti tieši šādiem uzdevumiem un kuru rīcībā ir arī atbilstošs aprīkojums.

Tā kā ārsti konstatējuši, ka pensionārs nopietni traumējis kāju, turklāt arī pārdzīvojis ķermeņa atdzišanu, viņš nogādāts tuvējā slimnīcā, kur turpina ārstēties arī šodien. Par laimi, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Sarmīte atzīst, ka tēvs tik tiešām dzimis laimes krekliņā, jo šī situācija patiesībā varēja beigties arī ļoti traģiski.

Vēlam apņēmīgajam pensionāram labu veselību un saprātu, nākamreiz šādus bīstamus darbus uzticot profesionāļiem vai vismaz gados jaunākiem brašuļiem.

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas