Pēc pakaļdzīšanās avarē un aizdegas automašīna ar visu pasažieri

0 komentāri

Kāds puisis Baldonē bēdzis no pašvaldības policijas, taču automašīna avarējusi un aizdegusies. Šoferis par mata tiesu izbēdzis no nāves, pametot automašīnā iesprostotu pasažieri, ziņo raidījums Degpunktā.

Baldones pašvaldības policija savu darbu sākusi tikai šā gada pirmajā jūlijā. Pēc dažām dienām vīri jaunajā amatā piedzīvojuši pamatīgas ugunskristības. Proti, policisti uz ceļa ievērojuši kādu aizdomīgu automašīnu un to apturējuši. Aizdomas, ka šoferis tik tiešām kaut ko slēpj, apstiprinājās brīdī, kad viens no likumsargiem devās apturētā Volkswagen virzienā – pēkšņi stūrētājs iespiedis gāzi grīdā un neprātīgā ātrumā aiztraucies Baldones virzienā. Tā sākusies pakaļdzīšanās, kas vedusi cauri visai pilsētai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā noslēgusies brīdī, kad automašīna avarējusi, “uzskrienot” kokam. Automašīna apgāzusies uz sāniem. Šoferis iemucis mežā, taču automašīnā palicis iespiests pasažieris, kurš nespēja saviem spēkiem izkļūt ārā.

Acumirkli vēlāk zem avarējušā braucamrīka motora pārsega parādījušās liesmas, kuras strauji pletušās plašumā. Pašvaldības policija šokā esošo jaunieti esot izglābuši, taču automašīna pilnībā nodegusi.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas