Pazudušās sievietes meita neuzskata, ka mammas pazušana būtu saistīta ar profesionālo darbību

0 komentāri

Pazudusī Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Jolanta Zālīte savā profesionālajā darbībā varētu būt iemantojusi nelabvēļus, tomēr tas nevarētu būt iemesls viņas pazušanai, sacīja Zālītes meita Sabīne Zālīte. Pazudušās sievietes meita stāstīja, ka viņas māte vienmēr aktīvi iestājusies par medicīnas māsu tiesībām, cienīgu atalgojumu un veselības aprūpes sistēmas attīstību kopumā, kādēļ viņa varētu būt iemantojusi ne vienu vien nelabvēli.

Tomēr meita nepieļauj iespēju, ka kāds no šiem nelabvēļiem varētu Zālīti ietekmēt fiziski vai būt saistīts ar viņas pazušanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zālītes meita stāstīja, ka viņai šāda mammas pazušana šķiet ļoti netipiska, un viņa ir pārliecināta, ka gadījumā, ja kas neparedzēts būtu noticis, māte ar meitu censtos sazināties. Meita norādīja, ka pazušanas apstākļi ir ļoti neskaidri.

Izmeklētāji pārbaudījuši vairākus informācijas avotus, kas pēdējo reizi varētu būt manījuši Jolantu Zālīti, kā arī sniegtu kādu informāciju par viņas atrašanās vietu, tomēr nesekmīgi, stāstīja pazudušās sievietes meita.

Jolanta Zālīte trešdien, 4. februārī, nav ieradusies darbā un nav apmeklējusi tikšanos, pēc kā arī sākta viņas meklēšana.

“Aizbraucot uz viņas mājām, nekas neliecināja, ka viņa no rīta būtu gatavojusies iet uz darbu, kā arī nevarēju atrast viņas drēbes, kuras pazušanas dienā viņai bija mugurā. Mammai tas ir ļoti neraksturīgi, tāpēc pastāv aizdomas, ka ar viņu noticis kas slikts. Kāds viņai ir nodarījis pāri,” atzina Jolantas Zālītes meita.

Jau ziņots, ka Rīgā bezvēsts pazudusi Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Jolanta Zālīte un policija lūdz palīdzību viņas meklēšanā.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1964. gadā dzimušo Zālīti, kura pēdējo reizi redzēta 3. februārī ap plkst. 20.00 Rīgā, Brīvības ielā, sabiedriskā transporta pieturas Matīsa iela apvidū. Viņa devās no darba uz savu dzīvesvietu Rīgā, Vaidavas ielā.

Zālītes augums ir 168 centimetri, viņa ir kalsnas miesas būves, bet mati ir īsi gaiši blondi. Sieviete bija ģērbusies tumši pelēkā, pagarinātā mēteļjakā un tumši zilās džinsu biksēs. Viņai līdzi bija paliela melnas krāsas ādas soma.

Policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri ir redzējuši sievieti 3. februāra vakarā vai 4. februāra rītā, kad, iespējams, viņa devusies uz darbu. Zālīte, iespējams, pārvietojās ar 17. maršruta trolejbusu. Ikvienu, kam ir informācija par Zālītes iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz ziņot, zvanot pa tālruni: 67 086 678, 20 269 017 vai 110.

FOTO: Valsts Policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas