Pavērsiens Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā. Vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus

0 komentāri

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus.

Lai gan komisija iepriekšējā sēdē noraidīja priekšlikumu, gala ziņojumā par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu iekļaut to amatpersonu vārdus, kuri atbildīgi par lēmumu likvidēt valsts būvinspekciju, deputāte Inguna Sudraba šodien sēdē atkal iesniedza līdzīgu priekšlikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz vārdu saraksts ir divtik garāks – ne tikai jau iepriekš nosauktie bijušie ekonomikas ministri, valsts sekretāri un premjers, bet arī bijušie finanšu ministri Einars Repše, Andris Vilks un Saeimas dažādu komisiju vadītāji, tostarp pašreizējais finanšu ministrs Jānis Reirs un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

“Sudrabas kundzes priekšlikums ir daudz plašāks un par viņu nāksies balsot. Domāju, ka mēs sākumā varam likt priekšā priekšlikumu izskatīt, vai vispār vēlamies redzēt atbildīgās personas, es konkrēti vēlos, tad varbūt mēs nebalsojam par šiem uzvārdiem atsevišķi, par Sudrabas kundzes priekšlikumu. To redzēs nākamajā sēdē,” norāda komisijas vadītājs Ringolds Balodis.

“Es pašlaik rediģēju tekstus piemiņas grāmatai par Zolitūdi, un tieši vakardien lasīju to, ko rakstīja bojāgājušo glābēju ģimenes. Edgara Reinfelda vecmamma uzrakstīja, ka viņa noteikti zina, ja Edgaram Reinfeldam, bojā gājušam glābējam, būtu vēlreiz jāstāv izvēles priekšā, vai braukt uz Zolitūdi un glābt cilvēkus, zinot, ka viņš ies bojā, viņa ir pārliecināta, ka viņš izdarītu to pašu. Diemžēl mūsu politiķi parāda, ja viņiem atkal būtu jāstāv izvēles priekšā, kā rīkoties, viņi skaidri un gaiši pasaka, ka viņi rīkotos tāpat,” teic biedrības Zolitūde 21.11 pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

Noslēguma sēde Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas apjomīgā gala ziņojuma izskatīšanai paredzēta pēc pāris nedēļām, 14. septembrī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas