Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast nozagtu automašīnu

4 komentāri

Pagājušajā nedēļā Mārupē no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma pazuda aptuveni 30 tūkstošus vērts Audi. Automašīnas īpašnieks no sākuma nespēja zādzības faktam pat noticēt, jo spēkrats bijis aprīkots ar dažādām ļoti kvalitatīvām pretaizdzīšanas iekārtām.

Gan mašīnas īpašnieki, Romāns un viņa sieva Anastasija, gan LNT raidījuma Degpunktā komanda aicināja ikvienu, kuram zināma Audi atrašanās vieta vai  informācija, kurā virzienā tā aizvesta, noteikti sazināties vai ar cietušajiem, vai policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagāja dažas dienas un, lūk, notika teju neticamais.

”Nākamajā rītā mums piezvanīja no policijas un pateica, ka automašīnu ir izdevies atrast, tā bija novietota stāvlaukumā blakus jaunbūvei, nebija noslēpta ne garāžā, ne slēgtā teritorijā. To varēja pamanīt. Viņa atradās Vangažos, blakus mežam. Strādāja arī drošības sistēmas. Visi bija reaģējuši vienlaikus – cilvēki, policisti, tāpēc automašīnu naktī bija izdevies atrast,” stāsta automašīnas īpašnieki.

Acīmredzot automobilis bija vests cauri visi pilsētai Igaunijas, nevis Lietuvas virzienā. Zagļi spēkratu bija sabojājuši, taču beigās, vai nu nespēdami iznīcināt drošības sistēmas, vai cilvēku milzīgās intereses izbiedēti, pametuši. Mašīna gan ir mazliet apskādēta un mēnesi pavadīs servisā, taču tas nemaina lielo pateicību, ko šī ģimene izjūt pret ikvienu, kurš centās palīdzēt.

Vairāk skaties pievienotajā video!

4 komentāri

TOP komentāri

  • Edgars
    +1

    Edgars

    paskatās youtubē krievijas raidijumu Ugon un redzēsiet kā tiek aizdzīti auto, luksus mašinām luksīgi pribambasi kā tās aizripināt

    19.05.2015 07:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas