Pateicoties cilvēku vērībai, sabiedriskajā transportā notver rūdītu zagli

0 komentāri

Vakar policija saņēma izsaukumu uz Centrāltirgus ielu, kur notverts kabatzaglis. Policisti devās uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka sabiedriskajā transportā kāds vīrietis piegājis pie sievietes un izvilcis no viņas somas maku. To redzējis kāds pasažieris, kurš notvēris ļaundari un izsaucis policiju.

Policisti 1987. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu, nogādāja Rīgas Latgales iecirknī. Aizturētais savu vainu zādzībā atzina, bet cietusī atguva nozagto maku. Par zādzību ir uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pateicamies atsaucīgajam iedzīvotājam, kurš nepalika vienaldzīgs. Atgādinām, ka ikvienam jābūt uzmanīgam un jāpieskata savas mantas, rūpējoties par to, lai tās nebūtu viegli pieejamas ļaundariem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas