Pateicoties Bez Tabu, Centrāltirgū un Ķengaragā policisti atsavina lērumu nelegālo cigarešu

0 komentāri

Latgales un Zemgales iecirkņa policisti kopā ar raidījuma Bez Tabu žurnālistiem veica kontroles reidu Rīgas Centrāltirgus teritorijā ar mērķi atklāt pārkāpumus nelegālo akcizēto preču – alkohola un cigarešu – aprites jomā. Mērķis attaisnojās ar uzviju!

Reida laikā aizdomās par pārkāpumiem akcizēto preču aprites jomā kopumā tika pārbaudītas 18 personas, kā arī veikti divi nelikumīgo akcizēto preču kontrolpirkumi. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kontroles pasākumu laikā kopumā izņemti seši tūkstoši cigarešu bez akcīzes markām, kā arī viens litrs nelegālā alkohola.

Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem ir uzsāktas piecas administratīvās lietvedības par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumiem.

Savukārt Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemta informācija, ka Maskavas ielā atrodas kāda tirdzniecības vieta, kurā tiek tirgotas nelegālās cigaretes. Vakar, pārbaudot saņemto informāciju, policisti atsavināja 1600 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, kā arī trīs litrus nelegālā alkohola. Pret 1964. gadā dzimušo sievieti ir uzsākta administratīvā lietvedība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas