Pateicoties bērna binoklim, sievietei izdevies izglābt kaimiņus no nelaimes

0 komentāri

Šis rīts, Natālijai sācies kā ierasts. Viņa pavadījusi uz skolu abus bērnus un tad ķērusies pie saviem ikdienas mājas darbiem. ”Izgāju izkārt veļu, kad pavisam nejauši caur logu ievēroju, ka tur kas spīd. No sākuma nevarēju saprast, kaut kas neparasts. Izskatījās kā liesmas, aptuveni tik lielas. Sākumā vēl nodomāju, varbūt ielikuši jaunu kamīnu, vai ko tādu, taču beigās sapratu, ka kaut kas nav labi, deg tā neparasti. Aizgāju pēc bērnu binokļa un mēģināju tur ko saskatīt,” stāsta Natālija.

Lai arī, pat ar binokli nav izdevies saprast to, kas tad deg pretējās mājas logā, sieviete tomēr nolēmusi piezvanīt ugunsdzēsējiem. Kā stāsta Natālija, iespējams viņu pamudinājusi pašas nelāgā pieredze – pagājušajā gadā acu priekšā pilnībā nodegusi ģimenes vasarnīca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņi atbrauca, skraidīja te šurpu turpu, tad piezvanīja man, lai parādu kur tas ir, jo dūmu nebija. Acīmredzot logi labi ielikti, dūmus neredzēja. Es nogāju lejā, parādīju tieši kurā logā redzēju liesmas. Pēc tam viņi izdzina visus no mājas, evakuēja un pacēla kāpnes uz turieni. Tad arī ieraudzīja, ka tur tiešām deg. Tālāk neredzēju, jo aizskrēju uz skolu pēc bērniem,” stāsta Natālija.

Par laimi, lai nodzēstu ugunsgrēku, glābējiem nenācās dauzīt nule izremontētā dzīvokļa logus. Kaimiņi par notiekošo sestā stāvā dzīvoklī, bija paziņojuši saimniekiem.

Ugunsdzēsēji un Degpunktā saka lielu paldies Natālijai. Pateicoties viņas rīcībai, liesmas apdzēstas laikus, no ļoti nepatīkamiem pārdzīvojumiem paglābti kaimiņi, kā arī izdevis izglābt visus nelaimē nonākušos mājdzīvniekus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas