Pastaiga pa ledu beidzas traģiski! Glābēji no ūdens izvelk vīrieša līķi

0 komentāri

Krimuldas novada Katrīndzirnavu ezerā noslīcis vīrietis – kāds Saulkrastu iedzīvotājs. Šķiet neticami, ka kādam tik pavasarīgā laikā var ienākt prātā doma kāpt uz ledus, turklāt vietās, kur ir pamatīga straume. 

Pie Katrīndzirnavu ezera uz zemes mētājas zils maiss. Policija un speciālie dienesti tos izmanto mirstīgo atlieku apsegšanai. Pirms divām dienām ūdenskrātuves ledū ielūzis aptuveni 40 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš ķepurojies un centies tikt ārā no stindzinoši aukstajām lamatām, taču nesekmīgi. Nav zināms, kurš izsauca glābējus, bet acīmredzot kāds notikušo bija redzējis.

Bojāgājušais atrasts ļoti tuvu pie ledus malas, kur jau veidojas atklāts Lojas upītes tecējums. Ko vīrietis darījis tik bīstamā vietā, šobrīd neviens pateikt nevar.

Varbūt makšķerējis, varbūt gājis pastaigā. Jebkurā gadījumā tā nav gudra doma. Glābējiem pat te nav ko daudz piebilst.

Pēdējo dienu laikā ugunsdzēsēji glābēji no Latvijas ūdenskrātuvēm izvilkuši arī vairākus dzīvus cilvēkus, un viņi, domājams, būs tie retie, kuri, gūstot mācību uz savas ādas, šādu muļķību vairs nekad neatkārtos.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas