Pasažieru autobusā atrod kontrabandas cigaretes un degvielu

0 komentāri

Silenē muitnieki šonedēļ pasažieru autobusā slēpņos atraduši kontrabandas cigaretes un degvielu, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienests.

Vakar Silenes muitas kontroles punktā kravas automašīnā muitnieki atklāja, ka divās rezerves riepās ir noslēptas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemtas 43 400 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Šodien Silenē, pārbaudot Latvijā iebraukušu pasažieru autobusu, muitnieki tā konstrukcijās konstatēja nedeklarētas cigaretes. Slēptuvē atradās 12 800 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt autobusa bagāžas nodalījumā aiz apšuvuma bija noslēptas kannas ar 150 litriem dīzeļdegvielas.

Abos gadījumos sākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas