Pārrauj elektrības vadus un brīnumainā kārtā izglābjas bez nevienas skrambas

0 komentāri

Vakar Zaķumuižā, kādas teritorijas ceļa atjaunošanai kravas automašīna atveda šķembas. Atveda un izbēra norādītajā vietā. Spoži spīdēja saule un mašīnas šoferis, iespējams, nemanīja, ka virs vietas, kur viņš atrodas, ir elektrības vadi. Viens mirklis un automašīnas piekabe to aizķēra.

Tajā brīdī automašīna saņēma milzīgu strāvas triecienu, pat pārsprāga tās riepas. Šādas situācijas nereti beidzas letāli, taču šoreiz veiksme izglāba kravas auto vadītāju

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsdzēsēji, kuri atbrauca uz notikuma vietu dzēst sākušos kūlas ugunsgrēku saka, ka zāles dzēšana, ieraugot notikušo, vairs pat nav bijusi prioritāte. Ir skaidrs, ka kravas mašīnas šoferim vakar bija viņa otrā dzimšanas dienas.

Elektrības padeve tajā brīdī vados beigusies. Ja vīrietis būtu izkāpis no auto, nevis turpinājis ar to kustību, šis stāsts būtu nesalīdzināmi bēdīgāks.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas