Pārnākot mājās, sieviete pārsteidz zagli, kurš piebāzis pilnu somu ar pārtiku

0 komentāri

12. jūlija vakarā Dagdā kādu 1957. gadā dzimušu sievieti, pārnākot mājās, gaidīja nepatīkams pārsteigums. Sieviete, ierodoties savā privātmājā, konstatēja, ka ieejas durvīm ir uzlauzta uzkaramā atslēga. Ienākot mājā, sieviete pārsteidza nozieguma vietā zagli, kurš jau bija salicis savā somā pārtikas produktus. Par savu atradumu sieviete uzreiz piezvanīja policijai.

Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, likumsargi aizturēja kādu 1993. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas. Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas