Pāri robežai cenšas pārvest svētbildes un tūkstošiem kontrabandas cigarešu

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz austrumu robežas, novērsa mēģinājumus nelegāli pārvietot piecas svētbildes un 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.

2014.gada 14.decembrī Silenes muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, veicot Latvijā iebraucoša tukša kravas automobiļa kontroli, automobiļa vadītāja personiskajā bagāžā muitas amatpersonas konstatēja koka svētbildes. Muitas kontroles pasākumu rezultātā izņemtas piecas svētbildes, kas tiks nosūtītas Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai ekspertīzes veikšanai, lai noteiktu to izcelsmi un vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā dienā VID muitas amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Terehovas muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, kravas automobiļa piekabes priekšējā sienā speciāli izveidotā slēptuvē konstatēja 40 400 cigaretes LM un Winston ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām. Turpinot kontroli, aiz piekabes aizmugurējā daļā novietotas instrumentu kastes tika konstatētas vēl 200 cigaretes Winston bez akcīzes nodokļa markām un 200 cigaretes LM ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Kontroles rezultātā izņemtas 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.
2014.gada 14.decembrī saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12pantu abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas