Pārdaugavas sprādziena izmeklēšanā atklāts, ka vienā dzīvoklī bija atgriezti visi četri plīts riņķi

0 komentāri

Nakts uz sestdienu, Kristapa iela 8a, Pārdaugavā. Cilvēki kā kurš – vai nu jau iemiguši, vai posās naktsmieram. Pēkšņi atskanēja troksnis. Kā stāsta – spalgs. Tāds, it kā no plaukta zemē būtu nokrituši metāla katli vai kastroļi. Pēc tam telpas piepildīja putekļi un dūmi…

Sprādziens noticis pensionāres Valentīnas dzīvoklī. Dzīvokļa durvīs no sprādziena iznestas kopā ar visu sienu uz koridoru. Otra siena ieplaisājusi, savukārt trešā – vienkārši iegāzusies kaimiņu dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pati Valentīna – 76 gadus veca sieviete – izdzīvoja. Cilvēki spriež, visu vakaru viņas dzīvoklī izplūdusi gāze. Bija atgriezti visi četri plīts riņķi. Tad viņa iedegusi gaismu vai sērkociņu, un viss gājis gaisā. Pensionārei mugurā bija sintētiskais naktskrekls, tas vienkārši izkusa viņai uz miesas.

Foto

Ir pagājušas jau teju trīs dienas, taču cilvēkiem vēl aizvien nav īsti skaidrs, kā viņi dzīvos tālāk – apsaimniekotājs veicis simbolisku remontu – kaut kur piesists finieris, kaut kur citur – iedzīta kāda nagla. Taču vienam no dzīvokļiem vairs nav sienas, otrā ir plaisas, savukārt citiem kaimiņiem sabojātas durvis, kuras nav iespējams pienācīgi aizslēgt. Un tas viss – sirmgalves dēļ, kurai jau sen apdraudējusi savus kaimiņus.

Tik bēdīgi beigusies dzīvošana kaimiņos it kā nekaitīgam, taču mazliet jocīgam cilvēkam, turklāt šī ne tuvu nav pirmā reize, kad šādi ļaudis pakļauj briesmām kaimiņus, nesen Bolderājā kāda sieviete gaišā dienas laikā tīši aizdedzināja māju, pakļaujot briesmām visus kaimiņus.

Kristapa ielas iedzīvotāji zina, ka Valentīna pagaidām ir slimnīcā. Ja viņa atveseļosies, viņa var atgriezties mājās. Tas nozīmē – turpināt apdraudēt kaimiņus. Un tad vēl arī lielais jautājums – kurš maksās par kaimiņu īpašumiem nodarīto postu? Iespējams, ka daudziem ļaudīm šajā mājā apdrošināšanas nav.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas