Pārdaugavā vīrietis nežēlīgi nogalinājis savu vārda dienas viesi

0 komentāri

Pārdaugavā, kādā mājā atrastas sievietes mirstīgās atliekas. 56 gadus vecā sieviete, izrādās, aizgājusi ciemos pie kāda vīrieša, kur saņēmusi nāvējošus sitienus, kā rezultātā zaudējusi dzīvību. 

Bija 12. decembris, piektdienas vakars. Iepriekšējā dienā – 11. Decembrī kādam Jaunmoku ielas iedzīvotājam Valdemāram bija vārda diena. Viņš to nolēma svinēt piektdienā, lai nākamajā dienā vieglāk izgulēt paģiras. Pie sevis un savas sievas – invalīdes viņš uzaicināja ciemos vēl kādu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visi kopā dzēra līdz pat naktij, taču ne visiem bija lemts otrā rītā mosties ar sāpošu galvu. Nakts vidū gaviļnieks pats piezvanījis uz policijas dežūrdaļu un pavēstījis, ka viņa ciemiņš ir miris.

Likumsargi dzīvoklī tiešām atraduši 56 gadus vecas sievietes līķi. Vīrieti aizveduši uz policiju, sievieti uz morgu, bet lieciniece – invalīde Valdemāra sieva, kurai ballītē bija jānoskatās, palikusi dzīvokli.

Izrādās, Voldemārs savu vārda dienas ciemiņu tiešām nežēlīgi nogalinājis. Sitis un žņaudzis.

Valdemārs šobrīd savu vainu izdarītājā slepkavībā atzīst. Viņš ir apcietināts. Turklāt nebūt ne pirmo reizi savā dzīvē. Viņš jau iepriekš ir paveicis līdzīgu noziegumu. Arī nogalinājis cilvēku. Par to zina stāstīt ne tikai likumsargi, bet arī Valdemāra kaimiņi. Iespējams, ka agresija parādās tikai dzērumā esot, savukārt iedzert vīrietim patīkot.

Par paveikto slepkavību vīrietim tagad draud līdz pat 15 gadiem cietumā. Kas rūpēsies par viņa sievu – invalīdi, pagaidām nav skaidrs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas