Pārdaugavā piecgadīgu meitenīti izglābj no vardarbības un bada nāves

0 komentāri

Policisti briesmīgos apstākļos atraduši piecgadīgu meitenīti – viņa atradusies viena pati kādā netīrā dzīvoklī bez apkures, TV3 Ziņām apstiprināja pašvaldības policijas pārstāvji.

Meitenīte bijusi ne vien pusbadā, bet arī acīmredzot tika pakļauta vardarbībai, liecina policijas rīcībā esošā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad bērns nogādāts krīzes centrā.

“Pats par sevi, tas ir liels pārkāpums, liela bīstamība bērnam – īpaši šādos laika apstākļos. Visticamāk, bērns, vai nu tiks šķirts no ģimenes, vai arī izņemts no ģimenes,” TV3 Ziņām šo gadījumu komentē Artjoms Kalacs, Rīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors.

Policija saņēmusi ziņas par novārtā pamesto bērnu no kāda anonīma avota. Diemžēl šādi gadījumi policijas redzeslokā nonāk regulāri.

Plašāk par to, kādēļ un cik bieži Latvijā patiesībā bērni cieš no vardarbības un tiek pamesti novārtā – uzzini TV3 Ziņās!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas