Pārdaugavā notverts 27 gadus vecs “virinātājs”, kurš sistemātiski biedējis bērnus

0 komentāri

Rīgā, Pārdaugavā, likumsargi gandrīz pusgadu vaktēja kādu ekshibicionistu un vāca par viņu pierādījumus, un beidzot darbs vainagojies ar panākumiem.

Proti, 27 gadus vecs vīrietis kails pozējot uz pirmā stāva loga palodzes vairākkārt biedējis pamatskolas vecuma bērnus, turklāt viņu acu priekšā arī pašapmierinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No pieaugušo skatieniem virinātājs gan pratis veiksmīgi izvairīties, un acīmredzot tieši tāpēc ilgi varējis palikt nesodīts.

Patlaban “virinātājs” veiksmīgi aizturēts.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas