Pārdaugavā nodeg autoserviss ar 11 automašīnām un diviem močiem

0 komentāri

Šonakt Pārdaugavā, Kurzemes prospektā, nodega SIA Sajos & Portress autoserviss. Ugunsnelaimē postījumi ir daudz, jo oglēs pārvērties ne tikai angārs, bet arī tajā esošās vairāku klientu mašīnas un motocikli.

Liesmas nopostījušas trīssimt kvadrātmetru. Ugunsdzēsēji atzīst, ka atlika vien saliet ar ūdeni krāsmatas. Protams, dzēšanas laikā pastāvēja arī sprādzienbīstamība, taču šoreiz viss noritējis gludi, nedz degošo mašīnu benzīna bākas, nedz gāzes baloni neeksplodēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā servisā sadegušas gan iekārtas, gan 11 klientu automašīnas un 2 motocikli. Servisa direktors ir šokā un telefonsarunā atzīst, ka bizness cietis astronomiskus zaudējumus, turklāt par ugunsnelaimes iemesliem šobrīd spriest ir ļoti grūti.

”Paši esam domājuši un analizējuši, kas varētu būt pie vainas. Mūsu pašu iekšējās lietās tas nevarēja izcelties, jo tur netika darīti tādi darbi, no kuriem varētu aizdegties. Tādu ienaidnieku, kuri varētu speciāli, ļaunprātīgi aizdedzināt, arī nav. Tur bija arī otri kaimiņi mums blakus. Negribas vainot, bet pagaidām, iespējams, ka no turienes nācis, bet arī nezinu! Negribu vainot, jo man nav ne pierādījumu, ne arī kaut kas tāds, kas varētu par to liecināt,” stāsta servisa direktors.

SIA Sajos & Portress kaimiņos atradies cits serviss, kuru pamatbizness bija automašīnu krāsošana. Jāpiebilst, ka nodegušais uzņēmums Sajos & Portress bijis apdrošināts, taču ne tajā sadegušie klientu auto.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas