Par trīs velosipēdu zādzību aizturēti divi vīrieši

0 komentāri

Naktī uz 26. decembri Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par zādzību, kas pastrādāta Krāsotāju ielā, Rīgā. Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka, uzlaužot piekaramo atslēgu, no kāda šķūnīša nozagti trīs velosipēdi.

Pēc kāda laika policisti saņēma atkārtotu izsaukumu uz to pašu adresi. Mājas pārvaldnieks ziņoja, ka aizturējis kādu nepazīstamu vīrieti, kurš klaiņojis pa mājas teritoriju. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais garnadzis kopā ar vēl kādu vīrieti nozadzis velosipēdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noskaidrojot otra garnadža personību, policisti pēc neilga laika kādā dzīvoklī Artilērijas ielā aizturēja arī otru garnadzi, kur atrada arī nozagtos divriteņus.

Abi aizturētie – 1973. un 1990. gadā dzimušie vīrieši, tika nogādāti iecirknī, kur viņi atzina savu vainu izdarītajā. Nozagtie velosipēdi tika atgūti un atdoti to likumīgajam īpašniekam.

Pret aizturētajiem ir uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas