Par mobilā telefona zādzību aizturēta 19 gadus veca iepriekš sodīta meitene

0 komentāri

Rīgas Latgales iecirkņa policisti vakar bija saņēmuši iesniegumu par nozagtu mobilo telefonu. Policistiem tapis zināms, ka cietusī persona savu mobilo telefonu kādā tirdzniecības centrā bija ievietojusi skapītī, lai to uzlādētu. Taču kāds to bija atvēris un nozadzis telefonu.

Kamēr cietusī persona vērsās policijā, tikmēr tirdzniecības centra apsardzes darbinieki par zādzību no pārtikas veikala un preces bojāšanu bija aizturējuši kādu 1997. gadā dzimušu meiteni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti sadarbībā ar apsardzes darbiniekiem noskaidroja, ka notvertā meitene iepriekš bija atvērusi skapīti, kas paredzēts telefonu uzlādēšanai, un nozagusi mobilo telefonu. Likumsargi noskaidroja vietu, kur 19 gadus vecā meitene atstājusi nozagto telefonu, un to atguva. Aizturētā jauniete jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu un miesas bojājumu nodarīšanu.

Aizturētā meitene tika nogādāta iecirknī un šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta no glabātuves. Par šādu noziegumu viņai var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas