Par mata tiesu no nāves! Tukumā vīrietis cenšas nolēkt no tilta

0 komentāri

Tukumā šonedēļ likumsargi 200 metrus no sava iecirkņa skrējuši glābt kādu pašnāvnieku. Apjukušais cilvēks ar cilpu kaklā bija gatavs mesties pāri tilta margām, lai tikai pievērstu sev līdzcilvēku uzmanību.

Pagājušajā gadā Tukumā reģistrētas 15 pašnāvības, kas ir par diviem letāliem suicīda gadījumiem vairāk nekā 2014. gadā. Arī šis gads sācies nemierīgi. Parastas darba dienas vidū Tukumā uz gaisa tilta pašnāvību draudējis izdarīt 50 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, cietušais šoreiz nemaz nopietni apsvēris darīt sev galu, bet vienkārši centās pievērst sev uzmanību un iespējams pat vēlējās nonākt Jelgavā Ģintermuižas slimnīcā, tā teikt apārstēties.

Jāpiebilst, ka arī pagājušā gada jūlijā uz šī paša gājēju tilta pašnāvību centās izdarīt kāda sieviete. Toreiz situācija bija daudz dramatiskāka, jo kundze bija jau pārlīdusi otrpus margām un tikai novēršot viņas uzmanību policistiem izdevās pietuvoties un viņu satvert.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas