Par mata tiesu no nāves! Imantā no degoša dzīvokļa izglābj 13 gadus vecu meiteni ar suni

0 komentāri

Pa piecstāvu mājas logu izkārusies meitene sauc pēc palīdzības, viņai aiz muguras nāk melni dūmi un liesmas, šādu skatu šodien Pārdaugavā, Imantas ielā, ieraudzīja vairāki apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri nekavējoties sauca glābējus.

Vēlā pēcpusdienā daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Dzīvoklī bija palikusi 13 gadus veca meitene ar suni, kuriem draudēja nosmakšana un sadegšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitene turēja klēpī savu četrkājaino draugu, izliecās pa logu un sauca pēc palīdzības. Glābēji atbrauca dažu minūšu laikā, un meiteni izdevās glābt.

Foto

Kamēr vieni iedzīvotāji glābējiem taujājuši, vai arī viņiem nav jāpamet mitekļi, citi notikušo pārdzīvojuši daudz mierīgāk un dzirdējuši tikai rosību kāpņu telpā.

Oficiāli ugunsgrēka iemesli šobrīd nav zināmi, taču pastāv iespēja, ka tiešām aizdedzies dators vai printeris, bet tiek pieļauta arī versija par degošu svecīti, kas atstāta bez uzraudzības, turklāt nolikta līdzās uz jau minētās tehnikas.

Neatliekamās palīdzības mediķi ziņo, ka 13 gadus vecās meitenes veselībai briesmas nedraud. Viņa aizvesta apsekošanai uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē, taču apdegumi nav konstatēti.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas