Par godu LNT jubilejai Degpunktā žurnālisti un vadītāji “atlaiž grožus”

0 komentāri

Par godu LNT 20 gadu jubilejai Degpunktā komanda nolēmusi vienu brīvdienu pavadīt kopā un “visi kopā darīt, ko nu kurš labāk prot”! Kas no tā iznāca? Skaties video!

Brīvdienu rītā Degpunktā komanda tikās Slokā, pie karjera, kuru iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji un nirēji, kas šeit kuplā skaitā apgūst zemūdens pasauli, bet arī alpīnisti un kāpēji jeb dēkaiņi, kuri netālu esošo dzirnavu drupas izmanto kā mākslīgu klinti un mācību poligonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plāns ir Degpunktā komandai apgūt “divus pavisam drošus paņēmienus” – kā pa virvi uzrāpties augšup, un pēc tam – kā pa to pašu virvi nokļūt atpakaļ zemē.

Foto:

Skaties!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas