Par “gaili” nolamāts bijušais cietumnieks apvainojas un nosit “pudeles brāli”

0 komentāri

Bija parasta piektdiena Koknesē, kad pie vietējā veikala Maxima sāka vākties ierastā kompānija – piepilsētas iedzīvotājs Valdis, kāda dāma un vīrietis, jaunpienācējs pilsētā, kurš 2013. gadā iznācis no cietuma. Šī ”ballīte” neizdevās kā cerēts, jo drīz vien braukusi neatliekamā medicīniskā palīdzība un policija.

Izrādās, sākusies asa vārdu apmaiņa starp vietējo iedzīvotāju Valdi un bijušo cietumnieku. Kā zina stāstīt notikuma liecinieki, Valdis bijušo noziedznieku nosaucis par ”gaili”, tas arī bijis iemesls, kāpēc Valdis ticis līdz nāvei piekauts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valda sitējs aizturēts turpat nelaimes vietā un apcietināts. Tagad viņš tiks tiesāts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, par ko draud 15 gadu aiz restēm.

Iepriekš viņš jau divas reizes sēdējis cietumā. Vienu par slepkavību, otru par zagšanu un mantas bojāšanu. Brīvībā pēdējo reizi iznācis 2013. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas