Uguns plosa pamestu namu Straupē

0 komentāri

Straupē aizdegusies vecās “kantora nama” palīgtelpa. Šis gadījums nav vienīgais pēdējo dienu laikā, kad uguns liesmas pārņem pamestas ēkas Latvijā.

Tā kā ēka, kurā plosījās uguns, bijusi pamesta, izsaukums saņemts novēloti un glābēji notikuma vietā ieradušies vien tad, kad namam jau bija iebrucis jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elektrība namam atslēgta jau vairākus gadus, tādēļ aizdomu ēna par ugunsgrēka cēloņiem krīt uz vietējiem jauniešiem vai dzērājiem, kas pamestajās telpās guvuši patvērumu no vietējo iedzīvotāju acīm. Notikušās ugunsnelaimes apstākļus vēl skaidros policija.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka šonedēļ dega bijušais Jūrmalas siltumtīklu uzņēmums, turklāt vietējiem iedzīvotājiem un aculieciniekiem ir aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, lai varētu piekļūt vērtīgajiem metāllūžņiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas