Pagulēt, paēst, kaut ko nozagt… Šāda ir bēdīgi slavenā somiņu zagļa ikdiena

0 komentāri

Pagulēt, paēst, kaut ko nozagt – idille vairāk nekā četrdesmit gadus vecam recidīvistam, kurš šādu plānu īstenoja, paliekot pa nakti kādā Pārdaugavas kafejnīcā.

Svētdienas rītā Stradiņa universitātes ēkā strādājošos ļaudis sagaidīja pārsteigums. Kāda darbiniece, kas ieradās kafejnīcas telpās, tur pamanīja vīrieti, kurš pēc studenta pavisam noteikti neizskatījās. Telpās stāvēja 43 gadus vecs heroīna cienītājs ar pie krūtīm piespiestu sieviešu somiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādījās, ka vīrietis uz kafejnīcu atnācis jau iepriekšējā vakarā. Iekārtojies tur uz siltu un ērtu naktsguļu un no rīta promejot, izlēmis izrevidēt darbinieku mantas. Kad policisti atbraukuši vīrieti aizvest prom un somiņu atdot īpašniecei, viņi vīrietī atpazinuši savu ilggadējo “klientu”.

Šobrīd tiesa lemj, vai universitātes nelūgto viesi paturēt aiz restēm, vai tomēr nē. Tiesa gan, ja viņš paliks uz brīvām kājām, gan jau viņa sirojumi nebeigsies, un viņš turpinās gan zagt, gan ložņāt pa vietām, kur nav gaidīts, gan, protams, lietot narkotikas. Jāpiebilst, ka kafejnīcas darbinieces šodien atteicās komentēt situāciju.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas