Padoms zagļiem: labāk nemēģiniet kaut ko “nofenderēt” valsts svētkos! Tas var beigties sāpīgi…

0 komentāri

Lai arī valsts svētki jau aizvadīti un visā Latvijā pagājuši salīdzinoši mierīgi, galvaspilsētas kārtības sargiem tomēr svētku vakarā darba bijis gana. Uzmanības vērts ir kāds stāsts par garnadzi, kurš divas reizes pēc kārtas iegriezies vecpilsētas veikaliņā.

Valsts svētku dienā, tikai pārsimts metru attālumā no Brīvības pieminekļa, kārtības sargi pamanījuši ķīviņu, kurā iesaistīti vairāki jauni vīrieši. To, kāds tad bija šīs dūru vicināšanas patiesais iemesls, vīri pat nenojauta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad arī atklājies, ka viens no ķildniekiem ir tuvējā Narvesen darbinieks, otrs jaunais vīrietis ir vērīgs aculiecinieks, kurš, redzot tirdzniecības vietā notikušo, piesteidzies palīgā. Bet trešais puisis, abu vajāts garnadzis.

Foto:

Aizdomās turētais turpat notikuma vietā saslēgts rokudzelžos, un likumsargi par noziegumu ziņojuši Valsts policijas Centra iecirknim. Tā kā ļaundara cīniņā ar stikla durvīm gūtās traumas bija pietiekami nopietnas, uz Vecrīgu izsaukta arī neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Valsts policijas darbinieki šodien apstiprina, ka 21 gadu vecais garnadzis šobrīd vēl atpūšas aiz restēm un pret viņu uzsākti divi kriminālprocesi, gan par trīs alus pudeļu un divu šokolādes tāfelīšu zādzību, gan par tīšu tirdzniecības vietas durvju bojāšanu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas