Organizēta grupa cenšas aizstumt pie mājas novietotu ”žiguli”

0 komentāri

Naktī no 22. uz 23. maiju Rīgā, Lokomotīves ielā, kāda sieviete pamanīja trīs vīriešus, kuri zog pie mājas atstātu automašīnu VAZ. Divi no vīriešiem bija iekāpuši automašīnā, bet trešais to stūma prom.

Aculieciniece par redzēto paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās Speciālo uzdevumu bataljona policisti, kuri tobrīd atradās netālu. Visi trīs aizdomās turamie 1980., 1981. un 1987. gadā dzimušie vīrieši uz karstām pēdām tika aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visi aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp arī par mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas