Olainē aiztur zagli, kurš šiverējis pa pagrabiem

0 komentāri

Olainē policists notvēris vīrieti, kurš, izrādās, “aptīrījis” vairākus pagrabus, no tiem nozogot elektroinstrumentus.

Notikumi risinājušies šādi: naktī no pagājušās piektdienas uz sestdienu Olaines iecirkņa darbinieks brīvajā laikā Olainē uz ielas bija pamanījis aizdomīgu vīrieti ar lielu saini. Policistam radās aizdomas, ka sainī atrodas zagtas mantas, tādēļ izsaucis papildspēkus. Policistiem ierodoties notikuma vietā, vīrietis pats atzinies, ka uzlauzis kādas daudzdzīvokļu mājas pagrabus un nozadzis elektroinstrumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policija sadarbībā ar Olaines pašvaldības policiju aizturēja 1975. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja policijas iecirknī. Aizturētais jau iepriekš sodīts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Šobrīd pret viņu ir uzsākti kriminālprocesi par zādzību, kas izdarīta no glabātavas, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu. Vakar aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas