Ogrē pēc kopīgas iedzeršanas vienu no trijotnes atrod mirušu

0 komentāri

Nedēļas vidū divi Ogres iedzīvotāji ziņoja, ka viņu mājās atrodas miris cilvēks. Atbraukušie likumsargi satrauktos vīriešus aizveda sev līdzi un no sākuma vainoja slepkavībā, taču vēlāk izrādījās, ka notikušais ir vien liktenīga apstākļu sakritība.

Edgars un Egils ir draugi. Pirms kāda laika Edgars ar brāli Aigaru atļāvis Egilam padzīvot savā mājā Ogrē, Strēlnieku prospektā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvojuši visi trīs ēkas otrajā stāvā un, kā var noprast, bez problēmām. Taču trešdien viss mainījies. Tagad Edgars un Egils ir palikuši divatā, jo Aigars diemžēl ir miris.

Abi vīrieši nesen atgriezušies no policijas iecirkņa, kurp aizvesti, jo turēti aizdomās par vīrieša nonāvēšanu. Taču tā nav izrādījusies patiesība. Vainīgi viņi jūtas, taču likuma priekšā neko ļaunu neesot nodarījuši.

Viss sācies ar gaļas cepšanu pie pirmā stāva kaimiņienes. Protams, ka tika ne tikai ēsts, bet arī iedzerts. Tad, kad sasniegta noteikta kondīcija, atklājies, ka Edgara brālim Aigaram nepieciešama palīdzība. Viņš nokritis un gulējis zemē pie mājas.

Aigars apsegts un atstāts gultā, savukārt Edgars ar Egilu vēl mazliet iedzēruši un arī devušies pie miera. Edgars vēl četros no rīta pamodies un redzējis, ka brālis elpo, taču rīts atnesis bēdīgas ziņas.

Uz Strēlnieku prospektu braukuši vispirms mediķi un pēc tam policisti. Viņi ieraudzījuši asinis, un tūdaļ izlēmuši abus divus vīriešus aizvest sev līdzi aizdomās par Aigara noslepkavošanu, taču beigās atklājies, ka Aigars miesas bojājumus ieguvis pats. Iespējams, – kritis un sasities. Taču nomiris vienkārši no aukstuma – nosalis pats savā gultā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas