Ogrē no sirmgalvja atsavina kandžu, brāgu un nelegālās cigaretes

0 komentāri

Ogres iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vīrieti, kurš, iespējams, tirgo nelegālo alkoholu un cigaretes.

Vakar, pārbaudot saņemto informāciju, policisti Ogrē aizturēja 1940. gadā dzimušu vīrieti, kurš bija pārdevis 0,5 litrus kandžas un vienu paciņu nelegālo cigarešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, kur atrada un atsavināja vēl 29 litrus pašbrūvētas kandžas, aptuveni 80 litrus brāgas, kā arī 14 paciņas nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Šobrīd pret vīrieti tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu tirdzniecību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas