Ogrē narkomāns, tērpies ”Ādama kostīmā”, biedē mājas iedzīvotājus

0 komentāri

Ogrē kāda Zaķu ielas iedzīvotāja piektdien veda pastaigā savus suņus, kad pēkšņi kāpņu telpā viņu pārsteidza nekad dzīvē neredzēts skats – tur stāvēja miesās varens vīrietis, bez drēbēm, kā no mātes miesām nācis. Uzgriezis kundzei savu pliko pēcpusi. Viņš bija aizņemts ar tādu skaņu izdvešanu, kas sievietei cienījamā vecumā raisīja šausmas.

Mājas iedzīvotāji nolēmuši, ka notiekošais nav pieņemami, tāpēc zvanījuši policijai. Policisti atbraukuši un ieraudzījuši vīrieti Ādama kostīmā, kurš, kā arī viņi apraksta – plātījies ar rokām un rūcis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Netālu no viņa stāvējis maisiņš ar viņa drēbēm. Tā nu likumsargiem nekas cits nav atlicis, kā kļūt par ģērbējiem, vilkt 42 gadus vecajam vīrietim kājās bikses un vest viņu uz iecirkni.

Ekspertīzes jau apstiprinājušas, ka narkotikas vīrietis lietojis. Jānosaka vēl – kas tieši ielaists vēnā. Lieta ir nodota Valsts policijai. Tagad par ālēšanos plikam un “zem kaifa” svešā kāpņu telpā nāksies atbildēt tiesas priekšā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas