Ogrē aizdegas privātmāja; aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu

0 komentāri

Trešdien, 29. oktobra, pēcpusdienā Ogrē, Meža prospektā, uzliesmoja kāda privātmāja. Tā, visticamāk, nodegtu līdz pamatiem, ja vien iekštelpās nebūtu dūmu detektoru. 

Nama īpašnieki bija ceļā uz Rīgu, kad saņēma zvanu, ka aizdegusies viņu privātmāja, kurā vēl pirms stundas viss bijis kārtībā. Šokētie mājas saimnieki steidzās atpakaļ, taču liesmas jau bija paspējušas vērsties plašumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visticamāk, aizdegšanās sākusies no ārpuses, līdz ar to nevar izslēgt iespēju, ka dedzināts ļaunprātīgi. Mājas saimnieki gan tam negrib ticēt.

Arī glābēji akcentē, ka mājā ielaušanās, visticamāk, nav notikusi, taču tas, ka sākumā degusi ārsiena, ir acīmredzams. Par ugunsnelaimes iemesliem gan esot pāragri runāt.

Lai arī ugunsdzēsēju brigādes darīja visu iespējamo, lai māju saglābtu, iespējams, pēc ugunsgrēka likvidēšanas aina šajā miteklī būs ļoti bēdīga un remonts prasīs lielus līdzekļus.

Ēkas īpašnieki notikuma vietā nevarēja pateikt, vai šogad māju bija apdrošinājuši vai tomēr nē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas