Nozog pārvietojamo pirti; Aicina atsaukties aculieciniekus

0 komentāri

Svētdienas vakarā no Užavas pagasta piejūras zonas Ventspils pusē nezināmā virzienā pazudusi pārvadājama pirts. Ar LNT raidījuma ”Degpunktā” komandu sazinājās tās īpašniece, lai lūgtu skatītāju palīdzību pirts meklēšanā.

Ilze pirms gada sākusi savu biznesu – viņa cilvēkiem piedāvājusi iznomāt pirtiņu uz riteņiem. Katru reizi, kad pieteicies kāds klients, Ilze kopā ar tēti pirti no Ventspils novada, Ventavas nogādājusi klientam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim viss ritējis labi – klienti bijuši apmierināti un pateicīgi, savukārt Ilzei izdevies nopelnīt. Pagājušās svētdienas vakarpusē viņa saņēmusi zvanu no kāda ieinteresēta cilvēka, kurš jau pašā sākumā šķitis mazliet aizdomīgs, jo svētdienas naktīs ballītes ar pirtī iešanu cilvēki rīko reti.

Ilze piekritusi pirti iznomāt un aizvest uz prasīto vietu – piejūras zonu, taču nelāgās aizdomas izrādījušās pamatotas.

Tā bija pēdējā reize, kad Ilze redzēja savu pirtiņu. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nosaucis nepareizu vārdu un uzvārdu,  kā arī citus personas datus un atstājis sievietei tikai 30 eiro, savukārt pats ar visu viņas īpašumu pazudis bez vēsts.

”Degpunktā” komanda un Skaties.lv aicina skatītājus atsaukties aculieciniekus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas