Notriec velosipēdistu un pamet notikuma vietu; policija meklē aculieciniekus!

0 komentāri
Notriec velosipēdistu un pamet notikuma vietu; policija meklē aculieciniekus!
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Svētdien, 11.oktobrī, ap pulksten 17.35 Beverīnas novada Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera–Brenguļi–Bikseja 1. kilometrā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar zaļganas krāsas automašīnu uzbrauca 1958. gadā dzimušam velosipēdistam, kurš guva traumas un pēc notikušā nogādāts slimnīcā.

Vadītājs pameta notikuma vietu, neziņojot par notikušo policijai.

Lūdzam palīdzību vainīgā vadītāja noskaidrošanā. Ja esi bijis aculiecinieks šim ceļu satiksmes negadījumam vai šajā laikā atradies šajā ceļa posmā un pamanīji, iespējams, bojātu automašīnu, vai ir jebkāda cita informācija, kas sekmētu pēc iespējas ātrāku vainīgā noskaidrošanu, zvani pa tālruni: 110 vai 64201310.

Policijai izdevies noskaidrot, ka automašīnā ir atradušies četri cilvēki – divas sievietes un divi vīrieši, un pēc notikušā automašīna aizbraukusi Valmieras virzienā.

Vienlaikus policija aicina pašu vadītāju vērsties policijā, jo apzināta izvairīšanās no atbildības ir vainu pastiprinošs apstāklis.

Jau vēstījām, ka septembra beigās Brenguļos tika notriekta kāda gājēja, un pēc notikušā vainīgais vadītājs notikuma vietu pameta. Pateicoties plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem, policijai izdevās vainīgo noskaidrot un aizturēt.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas