Notriec sievieti, notver bruņotu laupītāju jeb aizvadītās diennakts notikumu kopsavilkums

0 komentāri

Aizvadītajā diennaktī policijas darbinieki reģistrējuši 571 likumpārkāpumu. Uz valsts ceļiem notikuši 55 satiksmes negadījumi, kuros cietuši 4 cilvēki. Reibumā pie stūres pieķerti 6 autovadītāji. Valstī izdarītas 67 zādzības un 4 laupīšanas.

Likumpārkāpumi kopā: 571

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Satiksmes negadījumi: 55

Satiksmes negadījumos cietuši cilvēki: 4

Reibumā pie stūres pieķerti autovadītāji: 6

Zādzības: 67

Laupīšanas: 4

Likuma sargiem, tikai stundu pēc nozieguma pastrādāšanas izdevies aizturēt kādu 19 gadus vecu puisi, kurš bruņojies ar nazi, gaišā dienas laikā Alsungā aplaupījis degvielas uzpildes staciju. Policisti izsaka lielu pateicību iedzīvotājiem, jo tieši viņu norādes palīdzējušas šo garnadzi operatīvi aizturēt. Pie jaunieša izdevies atrast arī visas benzīntankā nolaupītas preces un naudu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Ceturtdienas pēcpusdienā Muldavas ielā, kāda 34 gadus veca sieviete ar BMW X5, uz gājēju pārejas notriekusi 38 gadus vecu sievieti, kurai pēc notikušā bija nepieciešama mediķu palīdzība. Valsts policija uzsākusi notikušā izmeklēšanu.

Ceturtdienas vakarā, Rīgā, Krišjāņa Barona un Pērnavas ielu krustojumā noticis negadījums. 53 gadus veca vīrieša vadītā tramvajā, pagaidām neskaidros apstākļos brauciena laikā nokritusi pasažiere, kāda 24 gadus veca sieviete. Cietusī jauniete, pēc notikušā nogādāta slimnīcā.

Rīgas lidostas robežsargi aizturējuši kādu meklēšanā esošu Latvijas pavalstnieku, kurš dzimtenē atgriezies no Londonas. Pēc aizturēšanas 27 gadus vecais vīrietis nodots policistu rīcībā, kuri parūpējušies par to, lai ceļotājs nonāk aiz restēm. Kā drošības līdzeklis, viņam jau iepriekš piemērots apcietinājums.

Ap pus deviņiem no rīta, vairāku automašīnu īpašnieks Liepājā, Pasta ielā konstatējis, ka izsitot loga stiklus, apzagti divi mikroautobusi Renault Trafic, viens Renault Master, kā arī vieglais auto Opel Omega. Ļaundari paņēmuši kustību sensorus, magnētisko durvju čipus un trauksmes pogas. Policisti uzsākuši izmeklēšanu, tiek precizēti nodarītie zaudējumi.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki vakar snieguši pirmo palīdzību kādam trīs gadus vecam zēnam, kurš iekāpjot uz grīdas noliktā, karstā putras katlā guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Pēc notikušā bērns nogādāts slimnīcā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas