Noskaidrots velosipēdists, kurš uzbrauca sirmgalvim un aizmuka

0 komentāri

Liepājā atrasts jaunietis, kurš ar velosipēdu notrieca kādu sirmgalvi, kurš pēc negadījuma tika nogādāts slimnīcā.

Jau ziņojām, ka 29. septembrī plkst. 16.15 Liepājā, Lielajā ielā, pagaidām nenoskaidrots velosipēda vadītājs uzbrauca 1935. gadā dzimušam vīrietim. Cietušais gājējs tika nogādāts slimnīcā, un policija uzsāka administratīvo lietvedību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija lūdza atsaukties notikuma aculieciniekus, lai noskaidrotu velosipēda vadītāja personību. Pēc šā aicinājuma publicēšanas masu medijos velosipēda vadītājs pats pieteicās policijā un atzina, ka atstāja notikuma vietu, jo jutās apjucis un nobijies.

Jau informējām, ka Lielajā ielā netālu no Liepājas Latviešu biedrības nama divi jaunieši vecumā ap 16–17 gadiem brauca ar velosipēdiem, viens no viņiem uzbrauca sirmgalvim. Abi bija ģērbušies šortos, ar mugursomām. Kad ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, puiši no notikuma vietas aizbrauca.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas