Noskaidrots Berģos atrastās sievietes nāves cēlonis

0 komentāri

Otrdienas vakarā Berģos, Vējdzirnavu ielā atrasts 52 gadus vecas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Sievietei bijusi spēcīgi sasista seja un no notikuma vietas pazudusi viņas somiņa, kuru vēlāk policistiem izdevies atrast nelielā attālumā no vietas, kur uzietas mirstīgās atliekas. Šodien policisti ziņo, ka notikušais tomēr nav noziegums.

Policijas sākotnējā ekspertīze liecina, ka sievietei, visticamāk, palicis slikti un viņa mirusi tieši veselības problēmu dēļ, bet seja sasista krītot pret zemi, saka Teikas policijas priekšnieks Pauls Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmatnējā diagnoze – plašs asinsizplūdums galvā. Tas viss ir noticis, ejot, klūpot, krītot.

Izmeklēšana gan šajā lietā gan nav pabeigta, jo likumsargiem vēl jānoskaidro kā sievietes somiņa nokļuva tur, kur tai teorētiski nevajadzēja atrasties. Tā atrasta aiz Berģu kultūras nama – pa turieni bojā gājušās sievietes ceļš uz mājām nu galīgi neved.

Jebkurā gadījumā Berģu iedzīvotāji var gulēt mierīgi, jo aizdomām, ka rajonā uzdarbojas vardarbīgi uzbrucēji, šobrīd nav nekāda pamata.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas