Noskaidrotas personas, kas Talsos biedējušas bērnus

0 komentāri

Talsu novada pašvaldības policija noskaidrojusi personas, kas Talsos biedējušas skolēnus.

Uztraukumam par to, ka šīm personām varētu būtu nosliece uz netiklām darbībām ar nepilngadīgajiem, nav pamata, informēja Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece Sigita Amstere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Novembrī Talsu pašvaldības policija no vairākām pilsētas skolām saņēma informāciju, ka skolēnus izglītības iestāžu tuvumā apkārtnē baidījis kāds vīrietis. Pašvaldības policisti katru dienu apsekojuši Talsu pilsētas izglītības iestādes, lai pārliecinātos, vai to tuvumā nav manāmas kādas aizdomīga izskata personas.

Reidu laikā izdevies noskaidrot personu, kas Talsu Valsts ģimnāzijas teritorijā bija nobiedējis trešās klases skolnieci.

Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece Sigita Amstere:
Šo vīrieti aizturējām trīs reizes. Viņš ir ne tikai nobiedējis bērnu, bet arī traucējis darbu mācību iestādē un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē. Aizturētais mūsu redzeslokā bija nonācis jau iepriekš, viņam ir ļoti nopietnas atkarības problēmas, bet ne nosliece uz netiklām darbībām ar nepilngadīgajiem.

Savukārt 11. decembrī pašvaldības policijai izdevies atpazīt personu, kas Talsu 2. vidusskolas skolniecēm bija piedāvājis fotografēties un cienājis ar saldumiem. “Tas ir cilvēks cienījamā vecumā, kuram nav padomā noziedzīgi nodarījumi. Esam viņu brīdinājuši, ka šāda rīcība nav pieļaujama,” informēja Amstere.

Lai arī šie gadījumi ir noskaidroti, tomēr joprojām ir svarīgi ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus, norādīja pašvaldības policijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas