Nolūstot velosēdeklīša stiprinājumam, bērns gūst smadzeņu satricinājumu

0 komentāri

Līdz ar velosipēdu popularitātes pieaugumu, aizvien vairāk bērnu vecāku izvēlās atvases ņemt līdzi izbraucienos. Tomēr bērnu velosēdeklīši var arī salūzt, tā apdraudot bērnu. Nelaime notikusi Jūrmalā.

Kāda 35 gadus veca sieviete vadīja velosipēdu pa Krišjāņa Barona ielu, bet 11 mēnešus vecais bērns bija iesēdināts bērnu sēdeklītī. Braucot sēdeklītis nolūza no stiprinājumiem, un bērns kopā ar sēdeklīti nokrita uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazulis nogādāts slimnīcā, un pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas tika atlaists mājās. Mediķi ziņo – viņam konstatēts smadzeņu satricinājums.

Velosipēdu pārdevēji ir izbrīnīti par Jūrmalā notikušo un saka, – visi sēdeklīši, ko šobrīd var iegādāties normālās tirdzniecības vietās, ir sertificēti, lai vai kāda veida krēsliņu pircējs izvēlētos.

Visiem, kuri savus bērnus pārvadā ar velosipēdu, speciālist iesaka – katru reizi pirms atvasi sēdināt krēsliņā, to labi apskatīt! Ja šķiet, ka kaut kas nav labi, radusies kāda plaisa vai citas problēmas, nekādā gadījumā nepaļauties uz labu laimi, un braucienu atlikt, līdz problēma atrisināta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas