Nolaistai mājai iebrūk kāpnes; iedzīvotājiem draud bezpajumtnieka liktenis

0 komentāri

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā Rīgā divstāvu koka mājai Sarkandaugavas ielā 21 iebrukusi kāpņutelpas grīda četru kvadrātmetru platībā, kā arī siena tādā pašā platībā un pārsegums divu kvadrātmetru platībā. Secinājums – mājā uzturēties ir bīstami dzīvībai.

Ēka avārijas stāvoklī bijusi jau kopš padomju laikiem, un par to no laika gala iedzīvotāji regulāri informējuši arī atbildīgās iestādes, taču nekas neesot ticis darīts, lai ēku savestu kārtībā. Apmēram pirms nedēļas mājas sienās parādījusies plaisa un šonedēļ notikusi avārija – iebrukusi nesošā siena un kāpnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No ēkas caur logiem izglābti astoņi cilvēki, kuri tagad izmitināti kur nu kurais – kāds paliek pie radiem, kāds pagaidu pašvaldības miteklī.

Kā norāda Rīgas namu pārvaldnieks, dzīvokļu īpašnieki jau pirms pusgada esot informēti, ka, balstoties uz eksperta atzinumu, nama ekspluatācija ir jāpārtrauc. Tieši tāpēc negadījuma vietu tagad apsargā pašvaldības policija, un jau ceturtdien tur ieradies Rīgas domes būveksperts, kurš novērtēs situāciju un sniegs slēdzienu par iespējām mājā uzturēties arī turpmāk. Visticamāk daudzi cilvēki tagad paliks bez jumta virs galvas un ja citu mitekli dome neierādīs daudzi būs spiesti kļūt par bezpajumtniekiem.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas