Noķer puisi, kurš Latvijā izplata jaunas psihoaktīvās vielas

1 komentārs
Noķer puisi, kurš Latvijā izplata jaunas psihoaktīvās vielas
Valsts policija

Tev noteikti jāizlasa

Policija aizturējusi vīrieti, pie kura atrasti un atsavināti aptuveni 100 grami jaunu psihoaktīvo vielu.

Rīgas Latgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura nodarbojas ar jauno psihoaktīvo vielu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu pirmdien ap pulksten 11.00 Maskavas ielā aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada 46 gramus jauno psihoaktīvo vielu.

Pēcāk, veicot kratīšanu aizturētā vīrieša dzīvesvietā, policisti atrada un atsavināja vēl 60 gramus jauno psihoaktīvo vielu un elektroniskos svarus.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • tūdaliņš
    0

    tūdaliņš

    vienkārši vajadzēja viņam pašam to likt visu izpīpēt un miers!!!!

    15.10.2015 15:55

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas