No uguns liesmām blokmājā par mata tiesu izglābj 13 gadus vecu meiteni

0 komentāri

Ceturtdien ugunsgrēkā deviņstāvu dzīvojamā ēkā Rīgā izglābta 13 gadus veca meitene, stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu ugunsdzēsēji saņēmuši ap plkst. 21. Ēkas pirmā stāva dzīvoklī bija dedzis ēdiens 0,3 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties ugunsdzēsējiem, meitene dzīvoklī gulējusi.

VUGD darbinieki veikuši arī vairākus citus glābšanas darbus, piemēram, Dobelē no ledus nocelts un mediķiem nogādāts kāds vīrietis.

Savukārt Mārupē saņemts izsaukums uz kādu darba vietu, kur zemes nogruvumā aprakts vīrietis. Viņš gan izglābts pirms glābēju ierašanās. VUGD pārstāvis zināja teikt, ka cietušais bijis Igaunijas pilsonis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas