No piektā stāva izkrīt vīrietis

0 komentāri

Pagājušās nedēļas beigās gaišā dienas laikā vairāku Ogres iedzīvotāju acu priekšā, no kāda Tīnūžu ielas daudzdzīvokļu nama piektā stāva lodžijas izkritis vīrietis. Tā kā asinis stindzinošais kritiens noticis neskaitāmu vietējo iedzīvotāju acu priekšā, ziņa par nelaimi gandrīz acumirklī sasniegusi vietējos operatīvos dienestus. 

Notikuma vietā mediķi darījuši visu, lai glābtu cietušā dzīvību. Vīrietis kritiena rezultātā guvis nopietnas traumas, tostarp vairākus lūzumus un iekšējo orgānu bojājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kriminālpolicijas priekšniece norāda, ka pats cietušais gan neatceras, kādēļ un kā noticis pats kritiens. Pagaidām gan nav pamata domāt, ka šajā gadījumā noticis noziegums. Par to liecina, it visi izmeklētāju savāktie pierādījumi un liecības.

Likumsargi nenoliedz, ka cietušais iepriekš nonācis policijas redzeslokā, tieši saistībā ar narkotiku lietošanu, taču vismaz pēdējo gadu laikā, šķiet viņš labojies.

Kaimiņi par šo notikumu ir šokā un norāda, ka nelaimes dienā neko aizdomīgu nav manījuši. Tikai pāris stundas pirms notikuma kungs pavadījis māti un devies atpakaļ uz savu dzīvokli. Kopumā liekas galvassāpes apkārtējiem nav sagādājis.

Šobrīd cietušais turpina ārstēšanos slimnīcā Rīgā, un nav zināms, kad viņš varēs atgriezties mājās. Policisti sola šo lietu pagaidām neslēgt un sagaidīt ekspertīzes slēdzienus, taču vismaz pagaidām izskatās, ka nelaime notikusi tikai tādēļ, ka kungs savā dzīvoklī nolēmis uzvilkt kādu nelegālu, atslābinošu dūmu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas