No Lietuvas mēģina ievest divus kilogramus metamfetamīna; policija aiztur trīs vīriešus

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā, 13. maijā, uz aizdomu pamata par narkotisko vielu pārvadāšanu realizācijas nolūkā lielā apmērā policija aizturēja trīs vīriešus, kuri automašīnā veda divus kilogramus metamfetamīna, vēsta Valsts policija.

Kriminālprocess uzsākts pret trim vīriešiem – 47, 32 un 30 gadus veciem –, kuri ar automašīnu no Lietuvas uz Liepāju veda sevišķi bīstamu narkotisko vielu – metamfetamīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa šā gada 13. maijā uzsāka kriminālprocesu par narkotisko vielu pārvadāšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Personu aizturēšanas brīdī no automašīnas salona tika izņemti 2 kilogrami aizliegtās vielas. Vēlāk veicot kratīšanu procesa ietvaros, vienas aizturētās personas dzīvesvietā tika izņemtas 25 MDMA tabletes.

Vienai no aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Pārējo aizturēto statuss pašlaik nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Šobrīd kriminālprocesa ietvaros turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu pārkāpumu likums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas