No liesmām un dūmiem par mata tiesu izglābj divus vīriešus

0 komentāri

Par mata tiesu no nāves izglābušies divi vīrieši, kuri Maskavas ielas 71. nama dzīvoklī, iespējams, paši izraisījuši ugunsgrēku. Ja glābēji un mediķi būtu ieradušies desmit minūtes vēlāk, glābt vīriešus vairs nebūtu bijis iespējams.

Lai glābtu vīriešus, ugunsdzēsējiem nācās izdauzīt dzīvokļa logu, pa kurieni cietušie arī iznesti laukā no liesmu pārņemtā mājokļa un nodoti mediķu aprūpē. Dzīvokļa saimnieks jau bijis bezsamaņā, un tagad abu vīriešu stāvoklis ir smags. Viņi saindējušies ar dūmiem un guvuši nopietnus apdegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā stāsta kaimiņi, minētajā dzīvoklī pēc ģimenes galvas nāves sākušās iedzeršanas. Tad viņa dēls palicis viens pats un saimniekojis, kā mācējis. Nereti viņu apciemoja arī draugi – pudeles brāļi.

Iespējams, ka ugunsgrēku izraisījusi kādas ierīces aizdegšanās. Savukārt dažiem kaimiņiem ir versija, ka, visticamāk, aizdegušies nenodzēsti izsmēķi. Rezultātā pilnībā nopostīti 20 kvadrātmetri dzīvokļa platības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas