No kūtīm nozog vistas un trušus

0 komentāri

Draudzība ir apdzīvota vieta pašā Saldus pievārtē. Cilvēki stāsta, ka daudzi vietējie iedzīvotāji savulaik turējuši dažādus dzīvniekus – vistas, trušus un citus mājlopus. Tagad laiki mainījušies un no kādreiz celtajām daudzdzīvokļu mājām labā attālumā esošajās kūtiņās saimnieko vairs tikai pensionāri – tie rūpējas par vistām un trušiem, lai pašiem būtu gan nodarbošanās, gan kāds gardāks kumoss.

Savukārt tajās kūtis, kur nav dzīvnieku, tiek glabātas dažādas mantas – velosipēdi, zāles pļāvēji, autoriepas un tamlīdzīgi. Šādi, neviena netraucēti, ļaudis te saimniekojuši gadiem ilgi, līdz kāds izlēmis, ka no pieticīgajām kūtiņām ir ko ņemt. Proti – trušu kaujamais laiks jau bija teju klāt, kad nakts aizsegā notika zādzība, ko ļaudis pamanīja vien no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plašāk skatieties ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas