No kravas vilciena izmet tvertnes ar degvielu

0 komentāri

Robežsargi Latvijas-Baltkrievijas pierobežā, apsekojot dzelzceļa posmu Indra–Daugavpils ar helikopteri “Agusta Bell 206B” pamanīja, kā no kravas vilciena, kas virzās no Daugavpils uz Krāslavas pusi, tiek izmestas degvielas tvertnes.

Turpinot dzelzceļa posma apsekošanu, pirms dzelzceļa stacijas ”Naujene” sliežu tuvumā tika pamanīta automašīna “VW Golf”, no kuras izkāpa kāda persona un uzsāka no vilciena izmesto priekšmetu iekraušanu automašīnā. Pamanot robežsardzes helikopteru, persona ātri iesēdās automašīnā un uzsāka bēgšanu. Taču no helikoptera tika izsēdināta robežsargu aeromobilā patruļa, kas personu nekavējoties aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot automašīnas apskati, bagāžas nodalījumā tika konstatētas 10 tukšas un 2 pilnas degvielas tvertnes. Apskatot notikuma vietas apkārtni, dzelzceļa sliežu tuvumā tika konstatētas vēl 8 degvielas tvertnes ar šķidrumu, kuram piemīt dīzeļdegvielai raksturīga smaka, kopumā 210 litri.

Aizturētā persona – 1977. gadā dzimušais Latvijas pilsonis, automašīna un 10 tvertnes ar šķidrumu, kā arī informācija par kravas vilciena mašīnistu un viņa palīgu nodota Valts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību uzsākšanai.

Foto: Valsts robežsardze

Foto: Valsts robežsardze

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas