No kāpņu telpas nozog pastkastītes

0 komentāri
No kāpņu telpas nozog pastkastītes
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda Grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Nesen vēl bija, bet nu vairs nav. Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Pārdaugavas iedzīvotāji pavisam nesen bija liecinieki traģikomiskam skatam – divi apbružāta izskata kungi pa ielu nesa neko citu kā 16 pastkastītes. Kamēr policisti kungus ar visu nesamo veda uz iecirkni, tikmēr kādas Grīvas ielas mājas iedzīvotāji saprata, ka viņu sienu rotā aizdomīgs tukšums. pastkaste, lai gan tāds nieks vien ir, taču tās trūkums rada zināmus sarežģījumus.

Abi pusmūža vecuma vīri kuri jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažāda veida zādzībām, pastkastītes gribējuši nodot metāllūžņos. Acīm redzot viss rajons no citāda veida metāla priekšmetiem jau iztīrīts. Pastkastes ir atgūtas un drīz vien tiks atdotas mājas iedzīvotajiem, ja vien viņi nevēlēsies savākt parakstus un pasūtīt to vietā citas -jaunākas un skaistākas.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas