No kāpņu telpas nozog pastkastītes

0 komentāri

Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda Grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Nesen vēl bija, bet nu vairs nav. Nevienam nemanot nezināmā virzienā pazudušas kāda grīvas ielas nama pastkastītes. Kamēr cilvēki tikai sākuši apjaust, ka kāpņu telpā kaut kā pietrūkst, tikmēr zagļi jau bija noķert un nogādāti aiz restēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārdaugavas iedzīvotāji pavisam nesen bija liecinieki traģikomiskam skatam – divi apbružāta izskata kungi pa ielu nesa neko citu kā 16 pastkastītes. Kamēr policisti kungus ar visu nesamo veda uz iecirkni, tikmēr kādas Grīvas ielas mājas iedzīvotāji saprata, ka viņu sienu rotā aizdomīgs tukšums. pastkaste, lai gan tāds nieks vien ir, taču tās trūkums rada zināmus sarežģījumus.

Abi pusmūža vecuma vīri kuri jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažāda veida zādzībām, pastkastītes gribējuši nodot metāllūžņos. Acīm redzot viss rajons no citāda veida metāla priekšmetiem jau iztīrīts. Pastkastes ir atgūtas un drīz vien tiks atdotas mājas iedzīvotajiem, ja vien viņi nevēlēsies savākt parakstus un pasūtīt to vietā citas -jaunākas un skaistākas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas