No ārstniecības iestādes nozog seifu

0 komentāri

Naktī uz otrdienu, 27.augustu, Bolderājā noticis tāds noziegums, ar kādu policistiem un kriminālziņu reportieriem gadās sastapties arvien retāk – rūpīgi izplānota seifa zādzība. Seifs nozagts ģimenes ārstu privātpraksei.

Ielaušanās doktorātā visticamāk notikusi nakts aizsegā. Zaglis ēkas sētas pusē uzrāpies uz otrā stāva jumtiņa, izsitis loga rūti un iekļuvis zobārstniecības telpās. Tur izvandīta kase, un iebrucējs devies tālāk, ar kāju izsitot kabineta durvis. Visticamāk, zobārstu nauda nebija zagļa galvenais mērķis, jo viņš mērķtiecīgi izlauzies cauri vēl trijām durvīm līdz ticis līdz ģimenes ārstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zem galda stāvējis neliela izmēra seifs. Par to varējuši zināt tikai īpaši vērīgi klienti.

Policijā par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess un visticamāk aizdomās turamie nav tālu jāmeklē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas